phoneiconSme tu pre Vás 043/4211 333
Úvod

Skupina Brantner

Mapa pobočiek Brantner na Slovensku, pre detail nadíďte kurzorom na mesto.

 

Mapa pobočiek Brantner Slovakia
  • BRANTNER Slovakia s.r.o.

    Tel.: +421 2 43 41 50 45
    Email: slovakia@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • BRANTNER Slovakia s.r.o. - Myjava

    Tel.: +421 34 62 12 601
    Email: myjava@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Nové Zámky s.r.o.

    Tel.: +421 35 64 26 436
    Email: brantnernz@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Kolta s.r.o.

    Tel.: +421 35 64 48 200
    Email: jan.brezovicky@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Altgas s.r.o.

    Tel.: +421 42 44 27 920
    Email: altgas@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Fatra s.r.o.

    Tel.: +421 43 42 11 333
    Email: fatra@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Lučenec s.r.o.

    Tel.: +421 35 64 48 200
    Email: jan.brezovicky@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Gemer s.r.o.

    Tel.: +421 47 56 31 936
    Email: gemer@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Gemer s.r.o.

    Tel.: +421 47 56 31 936
    Email: gemer@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Poprad, s.r.o.

    Tel.: +421 52 77 67 251
    Email: poprad@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Gemer s.r.o.

    Tel.: +421 47 56 31 936
    Email: gemer@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Nova, s.r.o.

    Tel.: +421 53 41 66 211
    Email: nova@brantner.com

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava

 

Pokiaľ sa chcete s nami skontaktovať môžete využiť tento formulár, príp. adresovať vašu požiadavku priamo na
fatra@brantner.com. Súčasťou formuláru je aj príloha, kde môžete priložiť akýkoľvek súbor.

Vážený zákazník,
dovoľujeme si Vás požiadať o vyplnenie tohto dotazníka, ktorého cieľom je ohodnotiť spokojnosť
zákazníkov so službami spoločnosti Brantner.


Ďakujeme Vám za ochotu a čas strávený vyplnením dotazníka, ktorý nám pomôže pri neustálom zlepšovaní našich služieb.
Dotazník vyhodnotí zodpovedný pracovník.